Pasta Al

Ev Yapımı Pasta

HAKKIMIZDA

HAKKIMDA

Çalışma hayatına finans sektöründe başladım. Çalıştığım bankadan emekli olduktan sonra pasta yapmak, hediye etmek, ikram etmek bana heyecan ve mutluluk veren bir uğraş oldu.

Oğlumun övgü ve beğenilerine dayanan pasta ve kurabiye merakım, öncelikle oğlum ve çevremdekilerden gelen olumlu, cesaretlendirici tepkiler neticesinde pasta ve kurabiye yapımında kendimi geliştirdim.  Hobi olarak pasta yapımına başladığım 2010 yılından beri kendimi geliştirmek, pasta dekorasyonu ve yeniliklerle ilgili bilgilere ulaşabilmek için bu konu ile ilgili ne kadar doküman varsa toplayıp, ulaşabildiğim tüm yayınları takip etmeye ve internette araştırma yapmaya başladım. Bu bilgiler doğrultusunda mutfağımda denemeler yaparak kendimi geliştirdim.

Geleneksel pastacılık anlayışını Modern pasta üretim teknikleriyle birleştirerek yenilikçi ve lezzetli ürünler ortaya çıkarmayı amaç edindim.

Pastacılık, yaş pasta sunumu, bisküvi-kurabiye yapımı ve süslemeleri üzerine Türkiye’nin önde gelen kurumlarından eğitimler aldım.

Bu güzel tatları herkesle paylaşma isteğim sonucunda ev yapımı PASTAAL ‘ ı oluşturdum.

Sizlere özel olarak ev yapımı pasta, butik kurabiye, cupcake ve cake pops ürünleri tasarlayarak, sitemizdeki ürünlere bağlı kalınmaksızın istekleriniz doğrultusunda hayallerinizi süsleyecek tasarımlarla ürünlerimi sizlere sunuyorum.

Bir Cevap Yazın